Letnia
Akademia Filmowa

OBIEKTY LAF

biuro w środku

BIURO ORGANIZACYJNE FESTIWALU – ul. Browarna 7

Biuro mieści się na ternie zabytkowego browaru w Zwierzyńcu, który doskonale Państwo znają z poprzednich edycji LAF, kiedy to na dziedzińcu browaru odbywały się projekcje nocne oraz koncerty. Biuro ulokowane jest w głównym budynku – nad wejściem znajdzie się tablica z napisem „Biuro organizacyjne” . Czekamy na wszystkich spragnionych wrażeń filmowych!

Godziny otwarcia biura: 9.00-19.00

kino skarb srodek

KINO SKARB – ul. Partyzantów 3

Kino Skarb otwieramy 30 minut przed pierwszym seansem.  Wtedy też rozpoczynamy sprzedaż biletów na nadchodzący seans. Obowiązują dwie kolejki  – jedną dla osób z karnetami i  akredytacjami, druga dla osób kupujących pojedyncze bilety.

 

Zapraszamy do strefy relaksu, która znajduje się tuż przed kinem. W pięknym słońcu, z kawą w ręku można w gronie przyjaciół odpocząć na leżaku.

kino salto

SALTO – ul. Partyzantów 26A

500 metrów od kina Skarb, przy te j samej ulicy znajduje się Salto. Wejście do sali festiwalowej znajduje się po prawej stronie budynku szkolnego.

Salto otwieramy 30 minut przed pierwszym seanse. Od tego momentu sprzedajmy wejściówki na nadchodzący seans. Do kina zajdą Państwo dwie kolejki – jedną dla osób z akredytacjami, drugą dla osób kupujących pojedyncze wejściówki

akademia_filmowa_zwierzyniec

JOWITA – ul. Browarna 1

Jowitę otwieramy 30 minut przed pierwszym seansem. Od tego momentu sprzedawane są wejściówki na nadchodzący seans. Do kina znajdą Państwo dwie kolejki – jedna dla osób z akredytacjami, druga dla osób kupujących pojedyncze wejściówki.

Jowita znajduje się tuż obok kompleksu Browarnego. Należy przejść na dziedziniec szkolny, a następnie kierować się do samego budynku.

DSCF5700

KINO LETNIE | KONCERTY
ul. Browarna  – Browar Zwierzyniec

Projekcje nocne oraz koncerty odbywają się – jak co roku – na dziedzińcu browaru w Zwierzyńcu. Weźcie ze sobą kocyki. Wieczorem czasem robi się chłodno

Kino zaczyna się o 21.00
Koncerty zaczynają się o 23.00

joga2

JOGA NA TRAWIE
ul. Plażowa 3

Na jogę na trawie zapraszamy do Ośrodka Edukacyjno – Muzealnego Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Poranne rozciąganie zaczynamy wspólnie o godzinie 9:00 rano

DSCF9297

KRÓL LAF – CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZWIERZYŃCU
ul. Słowackiego 2

Na seanse dla dzieci i młodzieży zapraszamy do Domu Kultury Zwierzyniec. Projekcje i warsztaty odbywają się w głównej sali Domu Kultury. Dzieci i młodzież znajdą tam dla siebie własną festiwalową przestrzeń. Seanse odbywają się codziennie o: 9:00 | 11: 00| 13:00. Informacje o tytułach znajdą się w zakładce „program”.