films
Director

Zbieramy wspomnienia

111111

Zbieramy wspomnienia

Obrazek wyróżniający

Na 25 lecie LAF zbieramy Wasze wspomnienia

Tysiące filmów, setki gości, dziesiątki koncertów i wydarzeń artystycznych, i chyba miliony kilometrów w kajakach, na rowerach i  pokonanych podczas pieszych wędrówek po pięknym Roztoczu. 

Absolwenci najlepszej pod słońcem Letniej Akademii Filmowej! To już 25 lat! 

Przypomnijmy sobie i innym początki tego wspaniałego miejsca. Szalony pomysł stał się tradycją w najlepszym tego słowa znaczeniu. Smakujemy kino na Roztoczu już 25 lat. 

Bez Waszych jednak wspomnień będzie nam niezwykle trudno. To Wy, Uczniowie Akademii macie nam najwięcej do zaoferowania i  przekazania.  

Wiemy, że niektórzy to prawdziwi weterani, którzy są z nami od samego początku, ale są także nowicjusze, którzy swój organiczny kontakt z filmem  zaczęli z nami kilka lat temu. Najważniejsze dla nas to Wasze powroty do Zwierzyńca. Na pewno wielu z was może podzielić się swoją historią związaną z LAFem.

Zachęcamy do wysyłania pamiątkowych zdjęć czy filmów. Napiszcie lub nagrajcie swoje wspomnienia związane z Festiwalem. Podzielcie się z nami jaki najlepszy film wg Was widzieliście na LAFie? A może któryś tytuł  wyjątkowo Was rozczarował? Niezapomniane spotkanie ze swoim idolem?  Może dyskusja i rozmowa, która otworzyła duszę i serce na nowy kierunek w sztuce życia? 

Wiemy skądinąd, że w Zwierzyńcu rodziły się piękne przyjaźnie, a nawet wielkie miłości😊, o nich też chętnie posłuchamy. Może chcecie kogoś pozdrowić, powiedzieć kilka słów? Kilka sekund czy minut można śmiało nagrać telefonem ( pamiętajcie tylko aby nagranie było w POZIOMIE😊). 

Zdjęcia, filmiki, wspomnienia przesyłajcie na adres biuro@laffest.pl

„Przesłanie fotografii, filmów jest równoznaczne z udzieleniem zgody na rozpowszechnianie wizerunku na potrzeby promocji i komunikacji 25. Letniej Akademii Filmowej”